02.05.2015

...

       Wszystkie szczenięta z miotu F znalazły już właścicieli.

Kolejny miot planowany jest jesienią 2015, ze skojarzenia: Fokker’s FIONA x Russell’s KISMET (imp. Kanada).


Najnowsze informacje zamieszczamy na Facebooku

09.01.2012

...

       Większość małych Focząt jest już w nowych domach. Na swoich właścicieli czeka jeszcze Fort i jego siostra Fado.28.11.2011

...

       Zapraszamy do obejrzenia albumu rodzinnego małych Foczków.25.10.2011

...

       W sobotę 22 października PALISANDER Rude Ziółko, ojciec naszych szczeniaków, zdobył na Międzynarodowej Wystawie Psów w Poznaniu tytuł Zwycięzcy oraz CACIB! A potem przyjechał do nas poznać swoje potomstwo i zabrać do domu synka Fokkera. Chyba nie takiej nagrody spodziewał się za osiągnięty sukces, bo nie wyglądał na zachwyconego, ale myślę, że z czasem doceni towarzystwo Juniora. Przy okazji zorganizowaliśmy kolejną sesję zdjęciową – zapraszamy do galerii miotu „F”.20.10.2011

...

       Foczki już mają metryki i są gotowe do odbioru. W najbliższą sobotę do portu przeznaczenia odpłynie nasz okręt flagowy: Fokker’s FOKKER – numer tatuażu A 666.

Na razie wraz z resztą rodzeństwa prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Uczęszcza na lekcje tańca...

i treningi wystawiania.

Po lekcjach idzie na plac zabaw...:

...gdzie czasem musi powalczyć o swoje zabawki.

A potem szuka miejsca, w którym mógłby się na chwilę zdrzemnąć:20.09.2011

New photos!

       Małe Foczki otworzyły już oczy – z tej okazji miały sesję zdjęciową przed kominkiem na skórze renifera.

Zaczęły również prowadzić bardziej intensywne życie towarzyskie i zaliczyły już swoje pierwsze „wyjście w pole”. Odpowiedzialną rolę pasterki szczeniaczków wzięła na siebie Janka.

Odwiedziła nas także pani Ewa Sądej – właścielka Palisandra, a zatem teściowa Fokki. Wspólnymi siłami zorganizowałyśmy sesję zdjęciową o roboczej nazwie „sadzenie roślin cebulowych”, gdyż Foczęta pozowały w donicy przeznaczonej do posadzenia krokusów. Niektóre cebulki były jednak dość niecierpliwe i opuszczały naczynie zanim udało się je dobrze sportretować:

A potem wszystkie poszły na dobrze zasłużony odpoczynek.

Zapraszamy do miotu F!01.09.2011

Aktualizacja!

       Dodaliśmy nowe zdjęcia szczeniąt w galerii miotu „F” i uzupełniliśmy dział „Mioty” – zapraszamy! .20.08.2011

Mamy szczenięta!

       17 sierpnia wylądowała na naszym lotnisku eskadra złożona z 13 małych myśliwców. Lądowanie przebiegło szybko i bezawaryjnie. Wszystkie od razu przystąpiły do uzupełniania zapasów paliwa.
Więcej szczegółów w dziale Szczenięta.

06.01.2011

Witamy po przerwie!

       Przerwa spowodowana była dużym zamieszaniem związanym z kupnem domu, przeprowadzką i urządzaniem się w nowym miejscu. Ciągle jeszcze nie jesteśmy do końca urządzeni, ale Fokka ma już swoje mieszkanie w bliskim sąsiedztwie kominka, spory ogród z prywatnym basenem kąpielowym o wysokim stopniu zamulenia oraz rozległe pola i kompleks stawów w sąsiedztwie. W związku z tak daleko idącą poprawą warunków lokalowych, Fokka podjęła decyzję o powiększeniu rodziny.
Więcej szczegółów w dziale Szczenięta.

04.05.2010

Szczenięta w 'Rudym Ziółku'

       20 kwietnia w hodowli 'Rude Ziółko' przyszło na świat osiem szczeniąt ze skojarzenia: Garden Star's OCTOBER RAIN x ANNAIS Raauhbard. Szczegóły w dziale 'Szczenięta'

Puchar Fokkera

       25 kwietnia w Ożarowie Mazowieckim odbyły się Próby Polowe .Wyżłów. Puchar Fokkera przypadł suce SAVANAH z Palety Mahoniu pani Ewy Pol. Gratulujemy!

Odwaga w natarciu!

       Córka Jachta, Lohmann's ODWAGA, ponownie odnosi sukcesy: na Field Trialsach we francuskim Ormes wygrała, zdobywając ocenę doskonałą i CAC; na konkursie w niemieckim Hilpoltstein również pierwsze miejsce i CAC, a na FT w Auenheim drugie miejsce z oceną bardzo dobrą.

02.05.2010

Puchar Fokkera

       25 kwietnia w Ożarowie Mazowieckim odbędą się Próby Polowe Wyżłów. Dla najlepszego setera irlandzkiego, który zdobędzie dyplom I stopnia ponownie fundujemy Puchar Fokkera.

Odwaga znów wygrała!

       28 marca córka Jachta, Lohmann's ODWAGA, po raz kolejny zajęła pierwszą lokatę z oceną doskonałą oraz zdobyła CAC na francuskich Field Trialsach.

19.03.2010

Wystawa Psów Myśliwskich w Piotrkowie Trybunalskim

       16 sierpnia na Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich w Piotrkowie Trybunalskim OHAR został Zwycięzcą Rasy i zajął trzecie miejsce w grupie, natomiast FOKKA zajęła drugą lokatę z oceną doskonałą.

Memoriał Milana Novotneho

       6 września wybraliśmy się z Fokka do Czech na Memoriał Milana Novotneho - międzynarodowy konkurs wyżłów wielostronnych. Fokka zdobyła dyplom II stopnia i wróciła jako dyplomowany pies myśliwski. Otrzymała maksymalne oceny '4' za stójkę, wiatr, styl pracy i aport z wody oraz trójki za bobrowanie w szuwarach, aport z lądu oraz współpracę z przewodnikiem. Obszerna fotorelacja, dokumentująca również udział w konkursie naszej Janki, do obejrzenia w Foczej Galerii.

Field Trialsy w Muttersholtz

       22 listopada córka Jachta, Lohmann's ODWAGA, zajęła pierwszą lokatę z oceną doskonałą na Field Triasach we francuskim Muttersholtz.

Paddy trenuje

       Eksportowany do Kanady syn Jachta, Lohmann's PADDY O'LEARY, jesień spędził na treningach w Albercie i Saskatchewan. Więcej o Paddym na www.russellirish.webs.com/ourmales.htm

Chili w akcji

       Inna córka Jachta, Lohmann''s ORTRUN 'Chili' w pełni wykorzystuje sezon łowiecki. Więcej o jej dokonaniach na www.working-gundogs.de oraz w albumie zdjęć na www.gundogs.jalbum.net

26.04.2009

Puchar Fokkera

       26 kwietnia w Ożarowie Mazowieckim odbędą się Próby Polowe Wyżłów. Dla najlepszego setera irlandzkiego, który zdobędzie dyplom I stopnia ufundowaliśmy Puchar Fokkera – na pamiątkę naszego pierwszego startu w próbach polowych, od którego wszystko się zaczęło.

Chili na Węgrzech

       Lohmann’s Ortrun ‘Chili’ wybrała się na Węgry, gdzie pilnie trenowała oraz wystartowała w Field Triasach organizowanych przez Węgierski Klub Setera, które wygrała.
Ze szczegółową relacją z węgierskiej wyprawy można zapoznać się na stronie www.working-gundogs.de w dziale ‘Articles’

Odwaga w Hiszpanii

       Lohmann’s Odwaga, znana też jako ‘Red Ferrari’, trenuje w Andaluzji.

Transfer Podolskiego

       Lohmann’s Podolski będzie jednak grał w Polsce, w klubie ‘Tamta Strona Lustra’. Jego nowym trenerem został Paweł Bombik. Życzymy powodzenia!

24.01.2009

Szczeniaki w ‘Rudym Ziółku’

       24 stycznia w ‘Rudym Ziółku’ urodziło się ośmioro wnucząt Fokkera. Zapraszamy do działu 'Szczenięta'.

24.02.2009

Szczeniaki w hodowli ‘Red Hunter’

       24 lutego w hodowli ‘Red Hunter’ przyszło na świat się pięciu siostrzeńców i dwie siostrzenice Ohara.
Więcej informacji w dziale 'Szczenięta'.

 

28.11.2008

Nowe wieści o Jachtowym potomstwie

      

Lohmann's Ortrun - dla przyjaciół 'Chili', zajęła drugie miejsce na jesiennym konkursie dla młodych psów (HZP), zdobywając 174 punkty.
Chili wzięła również udział w sesji zdjęciowej do Leksykonu Psów Ras Myśliwskich. Więcej zdjęć Foczej siostry można obejrzeć na stronie www.gundogs.wordpress.com.

Lohmann’s Only Crazy przygotowuje się do swoich pierwszych zawodów agility.

Lohmann’s Otter-Fokka, czyli nasza Fokka, również nie marnuje czasu – w Foczej galerii można obejrzeć zdjęcia z ostatniego treningu aportowania.

 

Lohmann’s Paddy O’Leary poleciał do Kanady, gdzie zamieszka w hodowli ‘Russell’.

 

Lohmann’s Psycho i Lohmann’s Pockets trenują już pierwsze stójki.

 

Lohmann’s Podolski, ostatni bezdomny jeszcze członek P-Boys Bandu wciąż czeka na właściciela. Właściciel musi być myśliwym, który zadba o rozwój jego kariery. Może ktoś da szansę Podolskiemu w Polsce?


  

Wnuczka Fokkera w kalendarzu!

       Jedna z Fokkerowych wnuczek, urodzonych w hodowli Rudeusze, znalazła się w kalendarzu czasopisma 'Mój Pies'. Listopad w roku 2009 będzie mniej ponury!

12.11.2008

Startujemy!

       Na początku naszej obecności w sieci chcielibyśmy podziękować osobom, dzięki którym mamy nasze psy: państwu Helenie i Andrzejowi Bartoszewiczom, właścicielom hodowli ‘Rude Ziółko’ oraz Christiane i Andreasowi Lohmannom, hodowcom naszej Fokki. Wielkie dzięki również dla „ojca chrzestnego” Fokki, pana Adama Bobera, który umożliwił spotkanie się jej rodziców we właściwym momencie.

       I oczywiście podziękowania dla Agnieszki Dufrat za wspaniałą realizację naszej wizji tej strony!

Copyright © Fokker's
Projekt i Wykonanie:Neiven WebDesign
All rights Reserved